Bli kjent med Kubrix

Dyktige folk med spissekompetanse innen kommunikasjon

Vi er spesialister på formidling


Kubrix
er et produksjonsbyrå med team innen film, foto, animasjon, design og tekst.
Vi hjelper små og store virksomheter med å presentere hvem de er, formidle informasjon og engasjere sine kunder og omgivelser. 

 

Bredden i tjenester gjør at vi kan levere den optimale løsningen for hvert prosjekt - i noen tilfeller 2D-animasjon, i andre tilfeller film, gjerne i kombinasjon med stillfoto, tekst og design. Dette gjør at vi kan jobbe helhetlig, effektivt og til konkurransedyktige betingelser.

 

Vi jobber både med redaksjonelle produksjoner og serier hos faste oppdragsgivere, samt med små og store kommersielle oppdrag.

 

 

 

 
 

 

 

Kunden i sentrum

 
Fleksibiliteten med flere team med engasjerte, fast ansatte medarbeidere som har et iboende ønske om å levere, gjør at våre kunder til enhver tid har et profesjonelt team for hånden. Teamet er tilgjengelig for å stille opp på kort varsel. 

 

- Vi er effektive og leverer feilfri kvalitet til avtalt tid, til svært konkurransedyktige priser

- Vi har bred kompetanse inhouse og velger den optimale løsningenen uten å være låst til én form for kommunikasjon


 

 
 

 

 

Møt noen av oss

 

 

 
 
  • +47 991 06 048
  • bo@kubrix.no
  • bo_slettjord
Bo H. Slettjord
Regissør & filmfotograf
  • +47 94 84 67 30
  • morten@kubrix.no
Morten Willoch Wærø
Regissør
  • +47 458 51 332
  • elisabeth@kubrix.no
  • live:sabaporter86
Saba Hatzimarkos
Filmfotograf / Fotograf
  • eigl@kubrix.no
Eigil Eliassen
Fotograf
  • joachim@kubrix.no
  • dopilopi
Joachim Fure Noer
Animatør
  • magnus@kubrix.no
Magnus Aune
Fotograf
  • thomas@studievalg.no
Thomas Lillehagen Løvold
Rådgiver
  • 90932807
  • bjarne@kubrix.no
  • bvasset
Bjarne Vasset
Rådgiver
  • aleksanderbru@kubrix.no
Aleksander Bru
Regissør
  • synne@kubrix.no
Synne Günther Andreassen
Fotograf og klipper
  • markus@kubrix.no
Markus Anfinnsen
Fotograf
Pilestredet 75C, 0354 Oslo
+47 99 10 60 48
Følg oss på Instagram
    Ønsker du vi skal kontakte deg?
    Meldingen ble sendt