Bli kjent med Kubrix

Dyktige folk med spissekompetanse innen kommunikasjon

Vi er spesialister på formidling


Kubrix
er et produksjonsbyrå med team innen film, foto, animasjon, design og tekst.
Vi hjelper små og store virksomheter med å presentere hvem de er, formidle informasjon og engasjere kunder og omgivelser. 

 

Bredden i tjenester gjør at vi leverer den optimale løsningen for hvert prosjekt - i noen tilfeller 2D-animasjon, i andre tilfeller film, gjerne i kombinasjon med stillfoto, tekst og design. Dette betyr at vi kan jobbe helhetlig, effektivt og til konkurransedyktige betingelser.

 

Vi jobber både med redaksjonelle produksjoner og serier hos faste oppdragsgivere, samt med små og store kommersielle oppdrag.

 

Fleksibiliteten med flere team med fast ansatte medarbeidere betyr at våre kunder til enhver tid har et produksjonsteam tilgjengelig, og som kan stille opp på kort varsel.

 
 

 
 

 

 

 

Møt noen av oss

 

 

 
 
  • +47 991 06 048
  • bo@kubrix.no
Bo H. Slettjord
Filmfotograf // Partner
  • +47 94 84 67 30
  • morten@kubrix.no
Morten Willoch Wærø
Produsent // Partner
  • +47 936 94 799
  • daniel@kubrix.no
Daniel James Aadne
Produsent // Partner
  • +47 415 55 571
  • anette@kubrix.no
Anette Skutevik
Fotograf
  • +47 472 51 860
  • joachim@kubrix.no
Joachim Fure Noer
Animatør
  • +47 915 67 015
  • thomas@studievalg.no
Thomas Lillehagen Løvold
Rådgiver
  • 90932807
  • bjarne@kubrix.no
Bjarne Vasset
Rådgiver
  • elisabeth@kubrix.no
Saba Hatzimarkos
Filmfotograf / Fotograf
  • +47 977 43 423
  • aleksanderbru@kubrix.no
Aleksander Bru
Produsent
Pilestredet 75C, 0354 Oslo
+47 99 10 60 48
Følg oss på Instagram
    Ønsker du vi skal kontakte deg?
    Meldingen ble sendt